Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aggódok, hogy már csak két...

Aggódok, hogy már csak két hónap érettségiig?

Figyelt kérdés
Nagyon lemaradtam. Szerintetek 2 hónap alatt 2 órahosszas alvásokkal pótolható az elvesztegetett idő?Van amiből jól állok de két-három tantárgyból nem.

2016. febr. 27. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A helyedben ilyen magyar tudással én is aggódnék.
2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs. * két órahosszás
2016. febr. 27. 22:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamiért automatikusan kijavítja rosszra. *két óra hosszás
2016. febr. 27. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:

"Valamiért automatikusan kijavítja rosszra. *két óra hosszás"

Ez a legkisebb hiba.

Szerinted vicces ez a trollkodás?

2016. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:) Nyugodj meg! Nagyon fontos, hogy rendesen kipihend magad tanulás közben, ezért nem ajánlom annyira a virrasztást. Szépen nézd át, hogy mi hiányzik, és fokozatosan haladj, de NE kínozd magad! :) Sokkal jobban tanul az ember ha tud közben egy kicsit lazítani. Hajrá!
2016. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az alváson ne spórolj! Amit vizionáltál, azt max. 1 hétig lehet csinálni, de napközben akkor sem tudsz teljes értékű munkát végezni!

De két hónap még elég sok, az alatt az idő alatt még rengeteget lehet tanulni!

2016. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hónap még bőven elég mindenre. Én pl csak az érettségi előtti "felkészülési héten" feküdtem rá komolyabban a tanulásra..igaz,én a 4 év alatt is végig tanultam,és így csak fel kellett frissíteni az emlékezetemet..na mind1, a lényeg hogy időd még sok van,de fontos hogy jól oszd be(mert a 2 hónapból pillanatok alatt 2 hét lesz)..
2016. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 28. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hónappal előtte mitől félsz? Ha egyetemre készülsz, akkor nézd meg mi a két kiemelt tárgyad és inkább duplázz.

Magyar érettségi - írásbelire nem is kell tanulni

Nyelv érettségi - figyelj órákon, nézz meg pár régebbi érettségi sort, gyakorolj be levélsablonokat

Történelem - van neten tematika (legalábbis az 4 éve még volt), az alapján tanulj, szerintem erre is bőven sok a 2 hónap

Matek - oldd végig az eddigi érettségiket és ellenőrizd magadat


Szóbelikre meg még ráérsz.

2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 éved volt az érettségire készülni, ne aggódj, meg lesz! aki idáig eljutott, az átmegy. :)
2016. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!