Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik gazdasági...

Szerintetek melyik gazdasági szakon a legegyszerűbb a matematika?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a szempont, akkor inkább ne menj gazdasági szakra.
2016. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy a válaszod ilyen egyenes, és teljes mértékben a kérdésemre irányul :D Honnan veszed drága barátom, hogy épp nem egy gazdasági szakon, vagy máshol tanulok?:)
2016. febr. 28. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből inkább úgy tűnt, hogy gazdasági szakon akarsz továbbtanulni (vagy egy ismerősöd, barátod, stb).

De ha egyszerűen csak érdekel, hogy melyik a leggyengébb gazdasági egyetem, akkor bocs :)

2016. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HR-re vagy Turizmus-vendéglátásra tippelnék, de nyilván itt is a középszintű érettségin vastagon túlmutató matematika van.
2016. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is a HRre voksolnék...ha iskolát kérdezel akkor meg Vállalkozási Fősuli...
2016. febr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte az összes szakon ugyan azt a matematikát oktatják (már amennyiben a jellemzően Matematika I-II. nevű tárgyat értjük ez alatt). Ezt meg szokták oldani egy kalap alatt. Ahová kell plusz matek, azt meg te is látod az adott szak tantervéből. Keress rá az adott egyetem weblapján.
2016. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kerettanterv ugyanaz matekból, de azért egy fene tudja milyen vidéki főiskola és egy erős pesti között van különbség...
2016. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!