Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzést ajánlanátok...

Milyen képzést ajánlanátok egy még bizonytalan diáknak?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem, de még nem tudom mit tanuljak tovább. Amik eddig megfordultak a fejemben, azokról mimdig lebeszeltek akik a szakmát elvegeztek vagy dolgoznak benne. (pl. Logisztikai ügyintézéő, fogorvos, fodrász, kozmetikus, könyvelő, rendezvényszervező, cukrász, szakács, vendéglátóiparban egyéb szakok, gyermek-es csecsemőápoló, varrónő,stb).

Tehát elég tág az érdeklődési köröm, és többnyire meg is állom a helyem. Jelenleg is dolgozom iskola mellet, de főként vendéglátásban.


Mit ajánlanátok?

Előre is köszönöm :) (lány)



#munka #OKJ #Továbbtanulás. Szakma #érettségi. Jövő
2016. márc. 2. 11:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
*Ja és innen szedtem, mert láttam már ilyen oldalakat.:)
2016. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod, hogy bárki bármit írhat a netre? Ha holnap délelőtt 10 perc alatt összedobok egy weboldalt, amin kiírom, hogy a számmisztika szerint ugroj kútba,akkor beleugrasz?


"Akik valamelyik hónap 2-án, 20-án, 29-én születtek: barátságosak, kedvesek, segítőkészek, békeszeretőek, idealisták, érzelmesek, tapintatosak, diplomatikusak, intuitívak."


Én szerinted egy kedves, békeszerető tapintatos ember vagyok b...szdmeg?

2016. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, csak nézze meg, mi jön ki, de nyugodtan megnézheti azt is, hogy a többieknek mit ír, hátha valamelyik jó ötlet és tetszik neki:)
2016. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
*meg attól még,h te nem hiszel benne, lehet alapja. És nem állítom, hogy tutibiztosra mindegyik weboldalon lévő ilyet szakértők írták. Ja és ne ezen lovagoljunk most, a lényeg, hogy ötleteket adjunk a Kérdezőnek:)
2016. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

18.vagyok megint, én nekem úgy tűnik, hogy ez a hivatás kalkulátor is működik, szerintem érdemes megnézni azt is. Így írd be, h hivatás kalkulátor.

:)

2016. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Te, most tényleg csináljak neked egy ilyen hivatás kalkulátort? Kezdő programozóknak alap feladat. Semmi más nincs benne mint egy tetves véletlenszám generátor, ami alapján kidob egy akármilyen eredményt.


Egyébként 10x könnyebb lenne neked is meg nekem is, ha belinkelnéd azt a baromságot amit mutatni akarsz, nem azt mondod, hogy keressek rá, mert természetesen erre sem dobott használható választ a Google.

2016. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!