Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26-27 éves kor felett van...

26-27 éves kor felett van lehetőség ingyenes OKJ-s képzést letenni?

Figyelt kérdés

Ha van lehetőség: milyen elvárások tartoznak hozzá, melyik sulinál lehet, illetve milyen tanfolyamok közül lehet választani?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. márc. 11. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem: leginkább budapesti (lehetőleg pesti) iskolák, intézmények, szervezetek érdekelnének, ahol van lehetőség ingyen tanulni.
2016. márc. 11. 11:09
 2/6 anonim válasza:

A helyi Munkaügyi központban érdeklődj: telefonon vagy az épületben az információnál.

Ki vannak téve a tanfolyamok valahol a falra, legalábbis Debrecenben így szokás.


A választék mindig más: adminisztrátor, dajka, lakatos, angol nyelv stb.


Minden tanfolyam mellé oda van írva:

mit várnak el: általános iskola, érettségi, stb

mennyi ideig tar: 2 hónap, 5 hónap stb

Max létszm: 22, 25 fő stb


Beállsz a sorba és mondod hogy tanfolyamra jelentkeznél, megmondod melyikre, eligazítanak. Általában tesztet íratnak mindenkivel mert max. létszám van és legjobb eredménnyel rendelkezőeket felveszik.

2016. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1 szakképesítés mindenkinek ingyenes, kor mindegy.

2. már fizetős. De 25 alatt azt hiszem a 2. is ingyenes még, én ebből pont kiestem.


#1. voltam

2016. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenlegi jogszabály szerint akárhány éves korodig 2 ingyen OKJ-t csinálhatsz, 25 éves korod alatt iskola rendszerű (nappali) képzésben is.

De 2 OKJ akárhogy csinálod, ingyenes.

2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sulis rendszerben ingyenes

csak -

2018. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!