Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz a gyógytornász szak?

Milyen nehéz a gyógytornász szak?

Figyelt kérdés
Legfőképpen Debrecen, és Miskolc érdekelne, de a többi egyetemről is nyilatkozhattok.

2016. márc. 13. 09:34
 1/5 anonim válasza:
Nekem ismerőseim vannak gyógytornász szakon, Debrecenben. Elmondásuk szerint nem könnyű, viszont olyan tudást kapnak, amivel megállják a helyüket, persze ha tanulnak. Nekem is ők segítenek, mivel folyamatos tornára van szükségem.
2016. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 14. 19:39
 3/5 anonim válasza:
Én Szegeden tanulok gyógytornásznak, saját tapasztalatból mondom, hogy nem könnyű, szorgalmi időszak alatt is tanulni kell folyamatosan, de teljesíthető és az előttem szólóval egyetértve tényleg olyan tudást kap az ember amivel bárhol megállja a helyét.
2016. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. márc. 15. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

azt nem tudom mennyire nehéz, de olyan agymosást kapnak, hogy na.

300km eket költözött több ismerősöm, hogy munkát találjon.

és itt is olvashatod, hogy hány gerincferdüléses gyerekből szednek ki pénzt, cserébe elhitetik velük, hogy annyitól meg fog gyógyulni.

2016. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!