Fellebbezhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8.-os vagyok, áprilisban küldik az értesítőt, hogy felvettek-e vagy sem. Van rá esély ,hogy nem vesznek fel az első helyre, de én oda szeretnék járni. A kérdésem az, hogy fellebbezhetek-e ,azzal az indokkal, hogy a 2. félévben javítottam 6 tizedet? Tudom, akkor még nem lesz meg a bizonyítvány, de lényegesen látni fogják a jegyeimen.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. márc. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírtad az indokot, miért gyenge az érvelésed: csak a Te számolgatásod támasztja alá 6 tized javulást.

Egyébként ez nem fellebbezés tárgya, hiszen nem az ő hibájuk, hogy az első féléved gyengébb lett, hanem a tied. Ők nem követtek el hibát a felvételi eljárás során, márpedig a fellebbezés tárgya a formai hiba.

2016. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem történt hiba a felvételi eljárásban, akkor nem fellebbezhetsz. Legfeljebb egy méltányossági kérelmet írhatsz abban az esetben, ha pl. az előtted rangsoroltat még épp felvették, téged meg már épp nem, hogy vizsgálják felül, nem vehetnének-e fel plusz emberként.
2016. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányadik vagy az ideiglenesen?
2016. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2016. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!