Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hazaérek, ledobom a táskát és...

Hazaérek, ledobom a táskát és egyszerűen a székben eltudnék aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Érettségi előtt álló diák vagyok.Ez a helyzet igazából mindig is fennállt.Mivel dobjam fel magam?A vérképem rendben van.
2016. márc. 16. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:
10-től reggel 8-ig alvással, hétköznap természetesen más időpontokkal és akkor nem leszel fáradt, 5-6 óra alvás után mindneki fáradt.
2016. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül! :D

Csatlakozom! Én van, hogy el is alszom, bár nem a székben.

Utána jobb.

Próbáld ki. :)

2016. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te....ugyan ez van velem!!

Eskuszom..

Minden napon szornyu suli utan. Kene tanulni de ahogy ledoloj az agyra azzal a lendulettel elalszom.

Mostanaban mar csak energiaitallal tudom atveszelni a delutant :D:D


19/L

2016. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikor hazaersz aludj fel orat es utanna tanulj.Vagy fent all az a lehetoseg is hogy veszel energia italt esetleg kavét iszol ! Egyénként ez teljesen normális ha sokat dolgozol/tanulsz :)
2016. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!