Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerűen nem tudom eldönteni...

Egyszerűen nem tudom eldönteni hova menjek egyetemre, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Jó vagyok szinte mindenből, kivéve a programozást, mindig közepes körül mozgok belőle. Többi tantárgy 5-ös, de van pár 4-es is.
2016. jan. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne a tantárgyakra koncentrálj. Mivel akarsz foglalkozni? Hogy képzeled el a jövődet? Mennyit akarsz keresni? Emberekkel akarsz foglalkozni, vagy nem? Ülőmunka, utazós munka? Nagy családot akarsz?

Ezek mind szempontok. Ha szépen végigigondolo, hogy nagyjából milyen kvalitásaid vannak és mit vársz az élettől, akkro azért körvonalazóni fog, hogy merre is mehetnél.

2016. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól írta az előttem hozzászóló, az döntsön, hogy mi az érdeklődési területed, és próbáld meg a felvi.hu-n az egyetemeknél nézegeteni a szakokat ez alapján. leírást is találsz a szakokról, ami bővebb információt ad.
2016. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!