Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemesebb manapság...

Minek érdemesebb manapság tanulni mesterképzésen? Növényorvosnak vagy biotechnológusnak?

Figyelt kérdés

Melyikben van több lehetőség?

Esetleg ha valaki a ezek egyikén végzett, szívesen olvasnám a tapasztalatait, tanácsait :)



2016. márc. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Orvosi biteken, meg biomérnökin végeztem....érdekes volt? Igen....elkapkodtak màr a képzés vége felé a munkáltatòk? Nem....

A növényorvoslàs, bàr kutatòsan hangzik, de az inkább szakma(még, ha nagyon is a radar alatt van, mert a szòt is 5 éven belül most látom leìrva), és mint olyan keresettebb, mint egy fancy mòdon megnevezett biològus kutatò, akinek pedàloznia kell azèrt, hogy a hivatásàt végezhesse....

(Ha pedàlgép vagy és nem gond az emberektől kèrni, akkor menj oda, amite akarsz, de, ha nehezen tudsz érvényesülni egy idegenebb környezetben, az emberekkel, akkor válaszd a szakmát, mert azt hamarabb megkeresik és könnyebben alkalmazzák.

2016. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

A növényorvosival szimpatizálok inkább, egyrészről mert azt olvasgattam sok helyen, hogy itthon a biotechnológiának még nem igazán van helye, illetve talán túl kémiás nekem attól félek.

2016. márc. 24. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A növényorvoslás is tömény kémia!
2016. máj. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!