Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre / foiskolara...

Milyen egyetemre / foiskolara vennenek fel?

Figyelt kérdés
Felvideki magyar vagyok, Magyarorszagon szeretnek tovabb tanulni. matek es tortenelem erettsegivel nem rendelkezem, szlovak/ magyar nyelv es irodalom, angol nyelv, es szak erettsegivel rendelkezem. erdeklodnek ilyen feltetelekkel milyen tovabbtanulasi lehetosegeim vannak. olyan erdekelne, ahova nem kell felveteli teszt. nagyon szepen megkoszonnem a segitseget.

2016. márc. 19. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt benéztem.Visszavonom az utolsó mondataimat.
2016. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet kihagyni a politikát az ésszerű döntéshez. Be lett vezetve és sokan szívnak, mert meglepetés. Nem is tudják mik vannak már. Mindenképp fizetsz. Vagy eleve költségtérítéses képzés vagy pedig ki kell fizetni az államis féléveket. Le is dolgozhatod itthon, ha kapsz állást. Több mindenért kell már egyetemen fizetni, szívetósabb. De nekem mindegy. Én szóltam. Sokan álom világban élnek a határon túlról Magyarországgal kapcsolatban. De erről mondjuk nem ők tehetnek. És mielőtt valaki megszólna, semmi bajom velük. Apám is székely.
2016. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Egyetemen nem kell többmindenért fizetni...
2016. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem az a fontos, hogyha valamit tanulok, az az anyanyelvemen tortenjen, hogy maximalisan megertsem, es az elsajatitott tudassal aztan maximalisan tudjak ervenyesulni a munkahelyen ezaltal fokozatosan nagyobb pozocioba kerulve
2016. márc. 21. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!