Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy informatika és angol/matek...

Egy informatika és angol/matek középszintű érettségivel + nyelvvizsgával hol érdemes elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Már van egy 80 fölötti középszintű infó érettségim plusz egy nyelvvizsgám középfokú angolból. Idén angolból teszem le jövőre pedig matekból is értelemszerűen. Az a kérdésem hogy hol a legérdemesebb ezekkel elhelyezkedni ha duplázással gondolkodom. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. ápr. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Őszinte legyek? Bárhol, ahová fölvesznek érettségivel.
2010. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekemis hasonlók voltak 3 éve csak infóból meg angolból mentem a közép után nyáron emeltre is a matekom viszont nem jól siekrült a középfokú, ha azt jól megírod szerintem nem lehet olyan rossz pontod, én bme-re mentem építőmérnökire, bár emelkedett a határ azóta de meglehet csinálni
2010. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 czibles ***** válasza:

ha a matekot jóra írod akkor BMEre is felveszek.

én idén ugyan így tervezem az odamenetelt mérnök infóra.

de ezzel még tudsz menni villamosmérnökire és gépészmérnökire. (talán épitő és épitészre is de ezt nem tudom biztosra, nézz utána a honlapjukon.)

2010. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Ezen az irányvonalom baromi kevés az éretségi.

Max csicskának mehetsz el valaki alá, aki a munkádból, majd lefölözi magának a hasznot.

2010. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!