Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan oldanátok meg ezt a...

Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg harmadéves vagyok tanárszakon (két nyelvszak), azonban jelentkeztem levelezőre nemzetközi gazdálkodásra is. Jelenleg az egyetem mellett dolgozok is kb. heti 35 órát, tehát be tudom osztani az időm. Szóval a kérdésem: mehet együtt a két szak, vagy inkább az első évben ti passziváltatnátok a jelenlegi szakom, hogy mégis csak megnézzem, hogy milyen az új?

2016. márc. 22. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem passziválnék, legfeljebb csak akkor, ha a másik is nappali lenne, de lehet, hogy akkor sem.
2016. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, várom még a további véleményeket is! :)
2016. márc. 22. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a nemzetközi elég durva. Az első félév még nem is de a másodiktól már igen. Szerintem nehezebb mint egy tanári szak jóval. Én azt mondom, hogy próbáld meg együtt a kettőt, ha pedig megy akkor nem lesz baj, viszont számolj rá még pár óra tanulást a többi félévhez mint amennyit az elsőre fordítottál.
2016. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!