Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek fizikus, ha a most...

Lehetek fizikus, ha a most felevkor 4-es voltam matekbol?

Figyelt kérdés
Nagyon elhatarozott vagyok. Matekbol nemreg kaptam egy egyest az egyenletek tz-mre, de a nyaron megyek matektanarhoz es gyakorolni fogok. Lehetek-e sok gyakorlassal fizikus?

2016. márc. 25. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Az 1-es tz-t kijavitottam 4-esre.
2016. márc. 25. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem, teljességgel kizárt.
2016. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Magántanárra a gyenge tanulóknak vagy a magántanulóknak van szüksége. Szóval nem.
2016. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy lehetsz.
2016. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Miért is lett törölve a válaszom?...


Egyébként, ha nagyon tudni akarjátok, az ELTE-n tanít olyan ember, aki saját bevallása szerint link alak volt egészen a középiskola elvégzéséig, aztán „bekattant nála valami”, és a fizikus szakot csúszás nélkül el tudta végezni, és már a PhD-n is túl van. Tehát semmit nem jelent az, hogy most nehezebben megy valami, ha foglalkozol vele, akkor talán egy idó után rákapsz az ízére, és sikerülni fog. De az is igaz, hogy nem mindenkinek való a fizikatanulás, ezt majd az idő eldönti a te esetedben.

2016. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!