Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnák beállni egy dj...

Hogy tudnák beállni egy dj mellé megtanulni a szakmát?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy már nagyjából másfél éve gyakorolgatom itthon a keverést, zenekészítést (de az most ugye nem ide tartozik.), és sok ismerősömtől hallottam meg nem egyszer láttam már, hogy az idősebb tapasztaltabb dj-k felkarolnak egy kezdőt és elviszik a bulijaikra, hogy lássa mi, hogy megy, plusz tanítgatják erre-arra... :D

Mivel már eléggé benne vagyok a dologba úgy érzem, hogy ez lenne a következő szint ahova lehetnék, csak az a baj, hogy nem tudom hogyan...

Írjak egy üzit az egyik helyi dj-nek, hogy nem vállalna-e be, vagy hogy működik ez?



2016. márc. 28. 19:40
 1/2 anonim válasza:

igen. próbálj megismerni valakit, aki segít, aki rendszeresen dolgozik valahol

de ne egy mp3 huszárt..

2016. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez régebben igaz volt most inkább a követők és a nézettség számít. Ha sok like-od és nagy nézettsége van a videóidnak akkor meg fognak hívni zenélni. Ellenkező esetbe feléd se néznek.


Én azt ajánlom, hogy kezdj el valami online videó műsort gyártani és rajongókat megszerezni.


Ha lesz egy nagy táborod akik bárhova elkísérnek akkor te fogsz válogatni a fellépések között.

2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!