Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kihez fordulhatnak az olyan...

Kihez fordulhatnak az olyan diákok akik nem kapnak megfelelő oktatást az iskolában?

Figyelt kérdés
Nemtudom a többi iskolában hogy megy az oktatás de az biztos hogy nem normális hogy a vizsga elött 2 hónappal kapcsoljuk be a gépet először és a füzetünkben sincs sokminden , megkaptuk a vizsgatételeket (szóbelihez) olyan dolgokat kérnek majd a vizsgán amikről még életemben nem hallottam ,és ez lehet hogy másoknak viccesen hangzik de engem elszomorít hogy nem fogok tudni elhelyezkedni a munkámban mert azt nem oktatták megfelelően :( persze külső gyakorlati helyen meg nem oktatnak semmit mert nem érdeklik őket a diákok de akkor is legalább az iskolában taníthattak volna hogy elméletben tudjak legalább valami . engem leirhatatlanul dühít ez.

2016. márc. 28. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy aztán még pofákat vág a tanár ha kérünk töle anyagot hogy tudjunk gyakorolni. (Ugy levertem volna neki eggyet akkor. Akkor most biztos nem lennék dühös.) am ha hétvégéig azt látjátok a hírekben hogy egy diák megütött egy tanárt akkor az valószínüleg én leszek :D
2016. márc. 28. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem csak veled van így.. tudok olyan iskoláról, ahol elképzelni sem tudják, hogy fognak érettségizni..

nos ezek a tanárok legalább olyan feszültek, mint a diákok..


Egyáltalán nem vicces amit írtál, sajnos több iskolában is előfordul.Sajnos az oktatást úgy sikerült lezülleszteni, hogy ez az eredménye, amit írtál.


Nem fordulhatnak a diákok senkihez, mert mindeni meg van sértődve, és így is áll hozzá.


Az van, hogy magd szorgalmából próbálj nem megbukni, aztán köpsz egyet.Az lesz a véleményed.


Ne veszítsd el a fejed.

Sikeres vizsgát kívánok. Jobbat nem tudok.

2016. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy vizsga előtt 2 hónappal kapcsoljátok be a gépet? Számítógépre gondolsz? Kicsit érthetetlen amit leírtál, sajnálom.
2016. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ombucman-hoz fordulhatnak az olyan diákok akik nem kapnak megfelelő oktatást az iskolában.
2016. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
CNC gépre gondoltam amin a gyakorlati vizsga lessz tartva .
2016. márc. 29. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:

LOOOOL

Ez nálunk is így van kb. Kémiából kilépővizsga lesz májusban, belenéztem a tankönyvbe, 100+ oldalt nem adott még le a tanár... -.-" Elvileg a kémiatanár állítja össze a vizsgát, szóval lehet, hogy az a 100+ oldal nem lesz benne, de nem vetnék rá mérget... 15f

2016. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!