Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit választanátok a helyemben?

Ti mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy idén érettségizem. Sajnos elég későn jött az ötlet, hogy szeretnék foglalkozni az informatikával. Épp ezért nincs informatika érettségim, ezért nem tudtam jelentkezni egyetemre (mérnökinformatika).

Az iskolánkban lehetőség van 2 év alatt szakmát szerezni, rendszer-üzemeltetői informatikus néven. Arra gondoltam, hogy elkezdeném ezt a képzést, az első évben letenném az infó érettségit, még egy kis alapot is adna. A kérdés az hogy az első év után hagyjam-e ott ezt a képzést és jelentkezzek egyetemre, vagy pedig 1 év az már nem sokat számít és szerezzem meg a szakmát és utána egyetem? F/18



2016. ápr. 9. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Először kezd el a képzést!

Ha tetszik, és jónak tartod, akkor már érdemes befejezni, semmi bajod nem lesz, ha egy évvel később mész egyetemre. Ha viszont rossz tapasztalataid lesznek, akkor egy év múlva irány az egyetem.

2016. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!