Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felveszem az informatikát,...

Ha felveszem az informatikát, angolt, és matematikát fakultációnak azokkal szerintetek továbbtanulás szempontjából milyen irányban kellene továbbmennem? Melyik egyetemeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Konkrét informatika terén mondanátok pár szakot, ami a fizetést és a munkaerőpiacra való szükségét nézve eléggé keresett?

2016. ápr. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak magyarországról 20ezer informatikus hiányzik.

programtervező informatikus pl.

2016. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
programtervező informatikus
2016. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező azon a vonalon továbbmenni,


Egyébként neked kell tudnod, mit dolgoznál szívesen.

2016. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem tudom mit dolgoznék szívesen, mert nem tudom, milyen szakok vannak infón belül..

Neten néztem páat, de ez így túl száraz.

Ezért is kérdeztem, hogy melyik egyetemek a legjobbak infóból?

2016. ápr. 10. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ez a baj, hogy nem tudom mit dolgoznék szívesen, mert nem tudom, milyen szakok vannak infón belül.. "


- Ez pont ezen a területen nem így megy. Nem a szak, hanem az érdeklődési kör határozza meg, mit dolgozik később az ember, mert hangsúlyos az, mennyit képzed magad az egyetem mellett.


De egyébként is a munkához keresünk mindig képzést, és nem fordítva.

2016. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!