Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iszonyúan izgulok, mert (bár...

Iszonyúan izgulok, mert (bár nem vagyok gyerek már) most felvételizem álmaim iskolájába. Alig bírok magammal, hogy legyen már ponthatárhúzás, hogy sikerül-e? Ti is így várjátok?

Figyelt kérdés
Van már más végzettségem, dolgozom, családom van. Most először viszont olyasmit fogok tanulni, amire nagyon-nagyon vágytam már, és jó eséllyel sikerülni is fog a bejutás (persze a kisördög motoszkál bennem, hogy ááá, túl nagy ez az álom ahhoz, úgy sem fog sikerülni), de szerintem azért mégiscsak fog. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe, annyira izgulok. Más is érez így mostanában? Mivel kötitek le magatokat? Tanulok ezerrel, de úgy izgulok! :) :) Sokszor elképzelem, milyen jó lesz tanulni majd ott és milyen lesz végezni ott, stb. stb.
2016. ápr. 15. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Diplomával a zsebemben az "álomszak" képzési struktúját, a tanulmányi és vizsgaszabályzatot, a kötelező és választható kurzusok részletes tematikáját is átböngésztem már:)))

Bár én nem is annyira a ponthatár miatt aggódom, csak az érettségin szeretnék már túl lenni.

2016. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyira én sem tartok az érettségitől. Minden bizonnyal menni fog.

Csak csináljuk mááár! :) Olyan sokat kell még vàrni! :)

Az órarendeket is többször megnéztem minden évfolyamon :) Nagyon be vagyok sózva. Már nagyon mennék :) :)

2016. ápr. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!