Kozmetika szakon vagyok elsős, de megbántam. Hova tovább?

Figyelt kérdés

Kozmetika szakon vagyok, de rájöttem, hogy nem az én pályám, megbántam. Pénzügyi ügyintéző, számviteli ügyintézőt, illetve a logisztikai ügyintézőt néztem még.. Nos a nyelv nekem annyira nem megy. Nyíregyházán lakok.. Ezeket megtaláltam 2 éves képzésen OKJ-n. Melyik a legjövedelmezőbb illetve legkönnyebb/legnehezebb?

Nyíregyházi Szakképzési Centrum - Erről tudtok valamit?



2016. ápr. 20. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a kozmetika képzés?

Most már csináld azt végig szerintem és csak utána fogj bele másba

2016. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért bántad meg?


Ez nem egy rossz szakma, nekem több olyan ismerősöm van akitől azt hallottam hogy bánja hogy nem kozmetikusnak tanult.


A másik 3 amit írsz az olyan semmi konkrétat nem ad, és ha még a nyelv sem megy, akkor 80% hogy nem tudnál sikeresen elhelyezkedni vele.


Én is nyíregyházi vagyok és látom hogy van igény a kozmetikusokra, de az ügyintézők után még diplomával sem nagyon kapkodnak.

2016. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kozmetika szak 3 év, szerintem sok egy ilyen szakmáért. Telegdibe tanulok, innentől elmond mindent miért akarom ott hagyni... Ha nem ebbe az iskolába megyek, biztos jobban alakult volna minden. Több, mint az osztály fele otthagyta már, mert vicc a suli :)
2016. ápr. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!