Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántam, hogy ebbe a suliba...

Megbántam, hogy ebbe a suliba jelentkeztem, mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés
igen...megbántam, hogy a mostani sulimba jelentkeztem (10-es vagyok) most szakközépbe járok..és környezetvédelmet tanulok..és hát menet közben rájöttem, hogy ez nem az én világom, és hogy nem is akarok ezzel foglalkozni felnőtt koromban...és nem is tudom, hogy mivel szeretnék foglalkozni...elképzelésem sincs...nem tudom mi tévő legyek!:c
2015. okt. 11. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem a középsuli dönti el, hogy mivel foglalkozol felnőtt korodban..
2015. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tetszik, akkor válts iskolát (egyébként igaza van az elsőnek). Nézz ki pár sulit, ahova szerinted felvennének. Majd hívd fel az igazgatóságot, ők megmondják, hogy átvennének-e (olyan 3,5-ös átlag körül jobb sulikra ne számíts, 4,00 felett már gondolkodhatsz azon is). Lehet, hogy kell különbözeti vizsga. Mindenesetre én valami általános tagozatot ajánlanék.
2015. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Melyikbe jársz?

Petrikbe?

2016. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Most már fejezd be a tanévet aztán gondolkozz mi az ami érdekelne de ha átmész másik suliba lehet kell tenned különbözeti vizsgát (de nem biztos)
2016. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy 2015-ös kérdés, menj már innen :D
2016. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi hogy akkor 9.ben kell kezdenem, vagy különbözeti vizsga kell.
2023. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!