Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Szeretnék gitározni...

Üdv! Szeretnék gitározni tanulni! Tudnátok adni pár linket/címet?

Figyelt kérdés
Szeretnék minnél elöbb elkezdeni gitározni. Egy ideje "önképzést" folytattam. (Mondjuk úgy h pár akkordot le tudok fogni, és 1 oder 2 nagyon egyszerű dalt le tudok játszani.) Ha lehetne ingyenes kéne. Ha van online teljes videós tanítás (gitáregyetemet akartam, de az csak egy darabig ingyenes...) akkor tudnátok pár linket adni? Teljessen kezdő vagyok! Egy klasszikus MSA gitárom van. Vagy ha online nincs is, de címet tudtok a 8. Kerületben vagy a közelében? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

#ingyen #oktatás #gitár #akusztikus gitár #klasszikus gitár #rock'n'roll #gitár oktatás #klasszikus gitár oktatás #8kerben #8ker közelében
2016. ápr. 23. 12:33
 1/3 Mojjo ***** válasza:

[link]


Itt az alapoktól egy igen jó szintig fel van építve videóleckékkel az anyag. Szerintem te azért még a beginner's course-el kezdd, de nézz szét, hogy kb mi megy és honnan érdemes folytatnod.

2016. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Waff ***** válasza:
Ha nem tudsz angolul akkor a gitártanfolyam.hu-n is el lesheted az alapokat,jó kis oldal. Vagy vedd meg a Muszty-Dobay Gitáriskola c. könyvet,nekem bevállt...
2016. ápr. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp megnézem! Még 1x köszönöm!
2016. ápr. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!