Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NYEK vagy inkább magántanár?

NYEK vagy inkább magántanár?

Figyelt kérdés

7. borzasztó az angolom

Nyek-nél ügye az első év arról szól hogy van heti 10+ angol és mindenki megtanul szépen angolul.

De ügye így 5 éves.


Vagy sima gimi de majd 8. szerzünk egy magántanárt.


De az "álomszakma" miatt muszáj a felsőfokú angol nyelvvizsga


2016. ápr. 25. 16:08
 1/3 anonim válasza:

szerintem nyek sokkal jobb. Én most oda járok és nagyok jó. heti 14 angolom van. nagyon sokat kell tanulni de megéri. nálunk mindenki nyelvizsgázik kivéve 1-2 embert

és szerintem a magántanár is jó de nagyon drága. ha nyekbe mész az azért is jó mert társaságban vagytok és sokkal könnyebb úgy angolt tanulni hogy hallod is amit mondanak és más diákokkal is beszéled a nyelvet

2016. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

első vagyok

és még szerintem a nyelvet magadnak tanulod nem pedig tanárnak vagy szülőnek 16/L

2016. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom csak pl 20 leszek mire végzek a 12.-el ha nyekre megyek. Ez nem sok? :D
2016. ápr. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!