Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aliglátóként mennyire fog...

VeneV7 kérdése:

Aliglátóként mennyire fog nehézséget okozni számomra a pénzügyi-számvitel OKF-s képzés majd pedig az egyetem/főiskola?

Figyelt kérdés
Sajnos a szemem nagyon rossz (két szemmel és szemüvegban az első padsorból nem látok a tábláról semmit; a monitorba belehajolok, hogy lássam pontosan mit is írok stb. a két szemem szemüvegben 8%-ot lát...). Az iskolában ezek ellenére 4-es 5-ös tanuló vagyok és most fogok érettségizni előreláthatólag jó eredményekkel, de mégis félek a pénzügyi OKJ-től, illetve az egyetemtől. Szerintetek mennyire fogja befolyásolni a szemem a tanulmányaim előrehaladását, illetve később a munkahely választásaimat? Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)

2016. ápr. 27. 12:36
 1/1 anonim válasza:
Szia. Én is aliglátó vagyok. Most láttam a kérdést. Mi lett azóta?
febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!