Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 év főiskola után át tudok...

2 év főiskola után át tudok jelentkezni másik intézménybe, úgy hogy nem kell fizetnem érte (államilag támogatott képzés)?

Figyelt kérdés
Ez a negyedik szemeszterem, de úgy tűnik nem lesz annyi kreditem, hogy bent maradjak az államison, így iskolaváltást tervezek. Na most én úgy tudom, hogy ha nem szünteted meg a hallgatói jogviszonyod (passzív félévet kérnék) amíg új iskolát találsz akkor nem kell fizetni (csak elveszett 4 félévem). Ez igaz? És csak a felvett kreditekért kell fizetnem igaz? Csak mert nem igazán érdemes tanulnom ha utána úgyis itt hagyom ezt az iskolát, így lehet az ezévi vizsgáimat úgymond passzolnám (ha teljesen mindegy mit teljesítek és mit nem). Ha valaki fel tudna világosítani ez ügyben azt megköszönném :)

2016. ápr. 27. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom , hogy iskolafüggő hogy fizetni kell-e vagy em
2016. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az elég gáz...azt hittem ez mindenhol ugyanúgy van
2016. máj. 1. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!