Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogyan készültetek középszi...

Ti hogyan készültetek középszintű fizika érettségire?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre esetleg utána fizikából érettségizni középszinten. Ti hogy készültetek fizika érettségire? Milyen tankönyveket, feladatgyűjteményeket használtatok? Mennyire nehéz fizika középszinten jó eredményt elérni? Melyik nehezebb a fizika vagy a matematika középszint? Nekem a matematika középszintű érettségim nagyon jól sikerült (98%), és átlátom, értem az anyagot, faktra is jártam matekból. Tavaly érettségiztem, eddig inkább az informatikára feküdtem rá matek mellett, abból is érettségiztem, de a fizika kimaradt, viszont most az egyetemhez szükséges lenne. Mit javasolnátok, hogyan készüljek?

2016. ápr. 27. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen feladatgyűjtemény belőle,annak a feladatait

vedd át

2017. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dér, Radnai Soós (a szerzők)
2017. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a fizika faktosok mentek a tárgyból

érettségizni

2017. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!