Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen átlaggal és hány...

Milyen átlaggal és hány ponttal vesznek fel a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba (Budapest)?

Figyelt kérdés
Akik oda járnak megtudnák mondani milyen ott a közösség , a tanárok , programok , a hangulat ?

2016. ápr. 30. 16:20
 1/4 anonim válasza:

En jövőre fogok ott kezdeni 0.angolon . Jókat hallottam rola es elvileg az igazgatónő most nagyon be akarja erősíteni . Nagyon kiváncsi vagyok ,hogy milyen lesz ha szeretnéd majd tudok neked irni .

Amugy 76 pontos központival es 4.9es átlaggal vettek fol .

2016. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, akkor biztos élmezőnyben voltál :)

Egyik barátom jár oda, nagyon szereti, elvileg nagyon-nagyon jó a közösség, modern az épület, remekül fel vannak szerelve a termek, sokat projecteznek stb. Főleg nyelvben erős iskola, meg humán tárgyakban, de a reál sem gyenge. A labor is nagyon jó! A tanárok színvonalasan tanítanak, bár van egy-két fura fazon. Sok a program is, elvileg.


4,00-4,5 átlag azért minimum kell oda, plusz 60 központi minimum. Bár, tavaly volt egy ismerősöm, kitűnő plusz 55 központi jutott be hatosztályosra.

2016. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1.válaszoló

majd tudnál írni , hogy milyen? Én majd jövőre oda szeretnék felvételizni...Hogy érted hogy az igazgatónő be akar keményíteni?Feljebb viszik a ponthatárokat?

2.válaszoló

Az átlagom megvan hozzá , legalábbis eddig 4,7 ....60 pont szerintem menni fog...

Szerintetek amúgy melyikbe érdemesebb?Városmajor vagy 2. Rákóczi??

2016. máj. 1. 18:17
 4/4 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok . Ugy ertettem ,hogy igen a szóbeli ponthatarokat följebb vitte . Például nulladikra idén 129 pont kellett ami azert magasnak szamit .

Hat a varosmajori elvileg erősebb de mondom ,hogy most az igazgatónő nagyon fel akarja húzni .

2016. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!