Mennyire lehetetlen így leérettségizni?

Figyelt kérdés

Töriből emelt szintű fakultációt veszek fel 11.-re és kell még egy. Egyedül az emelt biológiát (amit középszinten akartam) választhatom, mert nincs több olyan tantárgy amit 5.-nek választhatnák érettségin és ilyet akarok fakton.

Leginkább pazichológiára szeretnék menni, de jelenleg biológiából nem állok olyan jól. Szerintetek emelet biosz és töri fakton meg lehet csinálni?


2016. máj. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyire sem lehetetlen, teljesen vállalható.

A biosz egyáltalán nem nehéz (emelt szinten sem az), szerintem a töri rosszabb lehet.

2016. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Törit én könnyebbnek érzem, biosztól aggódok jobban.
2016. máj. 4. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pszichológiára akarsz menni, ahhoz kell a biológia. De nálatok kötelező a két fakt, nemcsak választható? Benne van a heti kötelező óraszámban? Egyébként mindent meg lehet csinálni.
2016. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kötelező kettő, ha jól tudom, de szerintem érdemes.
2016. máj. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!