Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetetlen, hogy felvegyenek...

Lehetetlen, hogy felvegyenek egy jó gimibe? Segitseg?

Figyelt kérdés

Nyilván nem fazekas szinture gondolok...kikoltoztem kulfoldre 9.osztaly elott es "vesztettem" egy evet es most vagy 4evfolyamosba tudok menni 9.be vagy 5 evfolyamosba es nem vesztek (nemet nyelvube)

Tanulmanyi atlagaim:

5.osztaly:4.5

6.osztaly:4

7.osztaly:4

8.osztaly:3.7

Otthon (Budapesten) egy eleg jo zenei iskolaba jartam

otthon a human tantargyakbol voltam jo,de a realokbol sajnos nem ...itt ,ahol elek/eltem felvett a megye legjobb iskolaja (ne kerdezzetek hogy ) es mar jo vagyok a real tantargyakbol is...az eddigi jegyeim(itt 9.es vagyok) eleg jok



2015. dec. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Most itthon akarsz tanulni, vagy külföldön?

Mert nagyon nem mindegy.

Emellett nem mindegy, hogy mit takar a külföld, ha ott akarsz, stb.

2015. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnezest..azt nem irtam...hazakoltozok budapestre
2015. dec. 15. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző évek felvételiját kidolgozod, tanulsz az alapján.

S simán felvesznek.

2015. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rosszak az atlagaim? Sajnos nagyon sok mindent csinaltam iskola mellett...nem keso?
2015. dec. 15. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak. Simán megcsinálható, ha jó a felvételid.
2015. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kozpontit mar nem irok mivel mar 9.es vagyok es ez olyan,mintha otthon is atmennek egy masik gimibe...amugy mar 10.es lennek,de pl egy nyelvielokeszitos gimibe nem veszitek:)

Szoval ezektol az atlagoktol fuggok:D

2015. dec. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!