Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elrontottam az egész érettségit?

Elrontottam az egész érettségit?

Figyelt kérdés
Néztem a javitókulcsokat, minden sokkal rosszabb lett, mint ahogy terveztem. Már szinte biztos, hogy nem vesznek fel egyik egyetemre sem, amit megjelöltem. Pótfelvételire még nem mehetek, mert nincs pénzünk kifizetni a költségtérítéses képzéseket. Mi lesz így velem? 18/L

2016. máj. 6. 14:20
 1/6 anonim válasza:
Akkor marad a költségtérítéses egyetem...
2016. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre újra megpróbálod.
2016. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elmész dolgozni, közben tanulsz javító érettségire, újra jelentkezel egyetemre. nem olyan tragikus az mint ahogy most látszik.
2016. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
valami OKJ-t elvégzel, +24 pontot kapsz érte
2016. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyük be a kérdezőt a málnásba.Nem minden OKJ-s képzésért jar plusz pont. Sőt, javarészt nem jár.

Kérdező: tegyél az őszi érettségi időszakban javítót.

2016. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanulj egy évet otthon és érettségizz újra, akár emelt szinten, vagy tegyél nyelvvizsgát.

Az egyetem a cél, okj-vel ne bajlódj az csak időpocsékolás.


(Bizonyos szakokon van olyan okj ami pontszámot jelent, de ugyanazt a pontszámot egyszerűbben is meg lehet szerezni.)

2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!