Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet valaki rendőr?...

Hogyan lehet valaki rendőr? Többit lásd alább.

Figyelt kérdés
Megnéztem neten, az alapozó ugye az ilyen szakközépiskola. Utána jön a főiskola, de melyik? Úgy hallottam volt egy Bp-en ahol tiszteket képeztek, de mintha valaki azt írta volna az megszűnt. Marad a szakközép, és utána munka? Tiszteket hol képzik most? Láttam ilyen álláshirdetést, ott a beugró egy érettségi volt, fizu 140.000 bruttó. Valakinek van információ a jelenlegi helyzetről?
2016. máj. 7. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemzeti közszolgálati egyetem.

Meg a gugli a barátod.


Ui:Az érettségi sehol sem beugró rendészeti/jogi ismertek nélkül.

2016. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, én mintha úgy vettem volna ki hogy sima x.y. gimnáziumi érettségivel felveszik az embert, arra amit írtam, és gondolom tanfolyam következik. Vagy elnéztem valami?


Azt akartam még kérdezni hogy a klasszikus rendőrtiszti főiskola az megszűnt, ugye? És akkor maradt a NKE helyette ilyen szakokkal?

2016. máj. 7. 20:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnéztem valamit ?, azt akartam írni
2016. máj. 7. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Érettségi után RSZKI. Ez szakközépiskolát takar. Van Budapesten ( Adyliget), Miskolcon, Szegeden és talán Csopakon.

Felvételi van, mely fizikai felmérő ill pszichológiai beszélgetés, tesztek ( pl IQ).

2016. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tiszti pedig valóban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem. Felvi.hu --> itt nézelődhetsz.
2016. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!