Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rendőr akarok lenni, mi...

Ha rendőr akarok lenni, mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
Én most tizedikes vagyok és nem tudom jövőre milyen faktokat vegyek fel. Szerintetek melyik tantárgyt szükséges vagy érdemes felvenni hozzá? Amúgy én a gimnáziumban humán-reál zagozaton vagyok,így gondolom a gimi után el kell végeznem valami rendészetis szakot,igaz? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. márc. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha készenléti rendőr akarsz lenni, akkor az érettségi után elmész a "toborzásra" ami egy fizikai felmérőből áll, és egy műveltségi tesztsorból. Ha ezeken megfeleltél akk egy pszichológiai tesztre behívnak és ha azon is átmész akk 2év alatt kiképeznek és kész. Nem kell oda semmilyen pontszám meg semmi csak érettségi.

Ha a Nemzeti Közszolgálati Egyetem a célod akkor törit és valami nyelvet érdemes. De a felvin szépen le van írva pontosan.

2016. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a választ,sokat segítettél!:)
2016. márc. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!