Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka lenne nekem való?

Milyen munka lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Üdv.


16 éves vagyok, most vagyok 10. osztályos gimnazista, egy vidéki suliban.Nem egy elit iskola, de nem is olyan rossz. Szóval viszonylag jól tanulok, 4,5 körül van az átlagom, egyedül a matek rontja le, abból nem igazán remeklek, meg a tesi. Szóval ami érdekel, az a magyar irodalom, és a történelem, valamint a földrajz. Milyen munka lenne nekem való, ha havonta 200 ezer körül szeretnék keresni? Jogász, fordító, nyelvtanár, kilőve, azt nem tudnám megcsinálni.. Angolból és töriből emelt érettségit szeretnék letenni, de ford



2016. máj. 8. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Egy megbízható MLM cégnél tudsz csak jó pénzt keresni. A legtöbb munka csak arra jó, hogy ne halj éhen és minden nap izgulj, hogy mikor köszönik meg a munkád :(
2016. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 feco8888 válasza:

merre jutottál?

megérte a tanulás? ja igen gondolom!

200ezerből mit veszel 60 éves korodra lesz egy lakásod meg egy régi autód? [link]

2017. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!