Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Késő most elkezdeni tanulni,...

Késő most elkezdeni tanulni, ha fizikus akarok lenni?

Figyelt kérdés

20 elmúltam, és szinte semmit sem tudok se matekból, se fizikából. Nem érdekelt sosem, de mostanában nagyon vonz a fizika. Már fél éve kattogok azon, hogy nekem fizikusnak kéne tanulnom.

Jelenleg amúgy más szakon vagyok egyetemen, ezt is szeretem, de még sok van vissza.

Felesleges lenne nekiállnom matekozni és fizikázni? Tényleg naaagyon az alapokról kéne kezdenem...


2016. máj. 10. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy fizikus akarsz lenni? El akarsz végezni egy fizika BSc-t, mert többet akarsz érteni a világból? Esetleg tudományos karriert akarsz befutni elméleti fizikusként? Az előbbihez sosem késő, az utóbbi nem fog neked összejönni.
2016. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát fizika Bsc-t, esetleg mellé Msc-t is szeretnék és dolgozni is ezen a területen szeretnék, ha lenne lehetőség rá.


A tudományos karriert már tudom, hogy buktam :D

2016. máj. 10. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél dolgozni?
2016. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!