Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Brenner János Gimnázium vélemény?

Brenner János Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Teljes nevén Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázum, és Kollégium, vagy ha úgy tetszik Brenner János Nevelési Központ, de igazából engem csak a gimnázium érdekelne, ugyanis oda szeretnék menni továbbtanulni, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Tudom, hogy új és nem sok mindent tudni róla, de én eddig csak jókat hallottam. :) Köszönöm a válaszokat! :) 13/l.

2016. máj. 16. 18:40
 1/3 anonim válasza:
100%
A város ri*ancai oda járnak. Vallásosság ide, vagy oda, erkölcs az nincs!
2016. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vannak, de én nem értek így egyet az első válaszolóval.Már jól elkéstem, de azért:én oda járok 8 éve, az elején, olyan 5-6.-ig szerettem, de idén nyolcadikosként végképp elegem lett belőle, utálom az egész kócerájt, szerencsére jövőre megyek is el. :) A társaság 8/10 pont, az oktatás minősége 7-8/10 (főleg kémia,fizika terén azok nagyon bejönnek) Ja, és khmm..Az ott tanító egyházbeli személyek közt is van egy-két furcsa alak..
2017. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy előttem írták van egy két r*b@nc a suliban nagyörömömre, mivel van mit nézni tesin :"D. A tanárok nemrosszak!De van egy két fura alak! A fizika,kémia, magyar,matek oktatás nagyon jó! De az idegen nyelv oktatása nem a legjobb! Az épület egy katasztrófa:A vakolat omlik,penészes légszűrők, nyáron egyes osztályokban meg lehet dögleni, rossz kézmosók,stb.. A gyerekek között is akadnak fura gyerekek. A lopásokról meg ne is beszéljünk!A közösség jó de a "keresztény nevelés" nem. Ennyi a véleményem! By:egy csalódott diák
2018. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!