Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Indítanak 2016 őszétől valamil...

Indítanak 2016 őszétől valamilyen államilag támogatott pszichológiai OKJ képzést?

Figyelt kérdés

pszichológiai asszisztens

kriminálpszichológia, vagy bármi


Néztem én a szakképesítés.hu-n, csak azt nem tudom, hogy melyik az ingyenes



2016. máj. 17. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, pszichológiát csak és kizárólag egyetemen lehet tanulni.
2016. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan van csak, h gyógyped. asszisztens
2016. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, ahogy az első is írja, a pszichológia egyetemi szak. Vannak elég fura helyek, ahol mindenféle pszichológiával kapcsolatos tanfolyamot vagy képzést lehet elvégezni, de ezek nem akkreditáltak (nincsenek államilag elfogadva), ergo nem jogosítanak fel semmi, maximum tényleg csak titkárnő lehetsz velük. Viszont jelenleg nem tart ott a pszichológus szakma, hogy titkárnőket alkalmazzanak, vagy ha asszisztensre van szükség egy magánrendelőben vagy egy kutatáshoz, akkor egyetemistákat, pszichológia szakos hallgatókat szoktak felkérni.
2016. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. máj. 18. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!