Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek doktori iskolába,...

Felvesznek doktori iskolába, ha eddig "semmit sem tettem le az asztalra"?

Figyelt kérdés

A semmit sem csináltam azt jelenti, hogy nincsenek publikációim, nem voltam TDK-n, a szakdolgozatom és a diplomamunkám témája nem túl érdekes, elég sablonos.

A záróvizsgám és a szakdolgozatom is 4-es és 2 középfokú nyelvvizsgám van, ha ez számít.

Későn jöttem rá, hogy mit szeretnék csinálni. PTE-ETK doktori iskoláját néztem ki, nem tudom, hogy az mennyire népszerű, milyen sokan jelentkeznek. Így van értelme jelentkezni? Feleslegesen nem fizetném ki a jelentkezési díjat.



2016. máj. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először keress témavezetőt és témát, a jelentkezéshez úgyis szokott kelleni a tanszék részéről befogadó nyilatkozat. A felkért konzulenssel / a befogadó tanszék vezetőjével megtárgyalhatod, hogy adott helyzetben milyen esélyeid lehetnek.
2016. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2016. máj. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!