Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három het eleg az államvizsgár...

Három het eleg az államvizsgára való felkészülésre? Motiváció?

Figyelt kérdés
Egesz nap dolgozok, csak este tudok három prat erre fordítani akkor meg alig van erőm es emiatt nincs motivaciom. 31 tétel, jún 13. Ti mennyit keszultetek, hogy ment?

2016. máj. 20. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ment, de odatettük magunkat, nem azt néztük, mi más van épp helyette.

De dolgozz nyugodtan, ha szerinted az a fontosabb.

2016. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát szó se róla laza vagy.

Főleg hogy levelező.

2016. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
huu.. nekem júni 8ig kell megtanulnom 140 tételt... nekem sincs már motivációm, de ha idáig eljutottam fel már nem adhatom, kitartást neked. És elég, persze, csak a cél kell lebegjen a szemed előtt.
2016. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Elég. (Még munka mellett is.)

Számomra az államvizsga már csak formalitás volt, az utolsó féléves vizsgák után arra már szinte egyáltalán nem tanultam külön, mégis jeles lett. (Mondjuk nálunk még az utolsó félévben is volt 4 féléves szakmai tárgyból szigorlat:S)

Motiváció? Nem elé motiváció az, hogy most már csak ez választ el diplomától? :)

2016. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Jó, az olyan iskola is, ahol tanulás nélkül sorban hozod a jeleseket.
2016. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült végül a vizsgád? Mi lett?
2016. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!