Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan működik a szintjavító?

Hogyan működik a szintjavító?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Érettségiztem középszinten biológiából és hát nem lett a legjobb és szeretném kijavítani ősszel.És az lenne a kérdésem,hogy hogyan működik ez az egész? Mikor kell szólni,hogy menni szeretnék rá meg stb..? Ha szintjavító akkor rendesen szóbeli és írásbeli is ,ugye? :)


Köszönöm :)



2016. máj. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szintemelő van. Vagyis emelt szinten érettségizel újra.


Egyébként szerintem nem lett volna különösebben megterhelő legalább azt leírni, jársz-e még középiskolába.

2016. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy szintjavító, van szintemelő meg javító, két külön dolog, így a kérdésedből még csak az se derül ki, melyiket akarod. Szintemelő amikor középszint után emelt szinten érettségizel ugyanabból, javító pedig amikor ugyanazon a szinten érettségizel újra.
2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Középiskolás vagyok most ballagtam és most érettségiztem belőle. Azt tudom,hogy lehet középszinten javítani ,de én azt szintjavítónak hívom.Tudom mi a szintemelő,de nem azt akarom megcsinálni.Csak arra vagyok kíváncsi,hogyha szeretnék újra érettségizni belőle meddig kell leadni a jelentkezés meg stb..
2016. máj. 23. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívhatod szintjavítónak, de akkor sem az, és mások sem fogják tudni, mire gondolsz.

Szeptember 5. a határideje az őszi érettségire való jelentkezésnek.

2016. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!