Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Corvin...

Mi a véleményetek a Corvin Mátyás Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre leszek 8.-os és már gondolkodtam, hogy milyen suliba menjek. Gondolkodtam a Corvinon, de nem tudom hogy milyen iskola. Eddig amit hallottam róla azok jó vélemények voltak. Az átlagom olyan 4.5-4.6 körül van (a felvételi is befolyásolja ezt). Nektek mi a véleményetek a suliról? Barátságosak a tanár, meg a tanulók? Ha tudtok még valami információt mondani a suliról, azt megköszönném :)



2016. máj. 23. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom nemrég ballagott onnan. Alapvetően szerette, de utóbb elég gyenge sulinak bizonyult (persze, amikor jelentkezett, még nem tudta) 4.5 feletti átlaggal a helyedben mindenképpen erősebb gimibe jelentkeznék!
2016. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Helló! Én jelenleg 8.-os vagyok, de már felvettek oda. 4,5-ös átlagom lett félévkor (Előző években is ennyi volt év végén) és Nem vettek fel a NYEK-re (Amit elsőként beírtam), hanem a sima nyelvi tagozatosra. Nagyon sok fog múlni a felvételin, mert pl. barátomat, akinek 4,7 körüli volt az átlagja félévkor őt sehova sem vettég fel a Corvin-ba, mert 30 pontos felvételit írt. Így előreláthatólag a felvételin fog sok múlni sok iskolánál is. :)
2016. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. máj. 26. 20:16
 4/7 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok 10.-es a Corvinban. Sokan mondják, hogy 'szar meg gyenge iskola' de ne hallgass rájuk, általában vagy a tudatlanok mondják, vagy a sznob, verseny istállóba járók:) Egy erős közepes iskolának mondanám vagy egy gyengébb erősnek. Nekem anno olyan 4,4-4,6 körül volt talán az átlagom. Elég sokat kell tanulni, mindenféle szóbeszéd ellenében, de mindent összevetve én szeretek idejárni mert a tanárok többsége jó fej(de tudjuk azért mindenhol vannak kivételek), de még inkább változatosakXD Osztálytársak is aranyosak és a többi osztállyal/évfolyammal sincsen semmi probléma, ráadásul most lett felújítva az épület, szóval én ajánlani tudom:) Ami rossz benne hogy fél 8-kor kezdődik és sok óránk volt/van. (általában 7-8)

Viszont! Nem tudom, hogy téged mennyire érint, de van japán szakkör, szóval ez mindenképp+

2016. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ui: jó a büfénk és a suli előtti boltban árulják a világ legfinomabb kakaós és fahéjas csigáját
2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, a Corvinról sok szóbeszéd megy hogy nem jó iskola, de ahogy ezt már előttem is írták ez nem egészen igaz. Valóban nem egy Fazekas de egyáltalán nem húznám le.Ilyen átlag mellett, ha a felvételid jól sikerül akár egy Szerb is esélyes ha gondolod.

A tanárok nagyrészt barátságosak, normálisak, az emberek is szupik. Vagyis én eléggé szeretek oda járni:'D A büfé tényleg király és a parkot is imádnád a suli előtt.

18/l

2016. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4,5-4,6os átlaggal mar egy jobb suliba is felvesznek mint egy Szerb

~egy Kölcseys diák

2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!