Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudok letölteni orvosi...

Honnan tudok letölteni orvosi dokumentum filmeket?

Figyelt kérdés
Egy olyat amiből tanulni is lehet.Linkeket, jó válaszokat kérnék!
2010. ápr. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétabban?:D

Ha van vmi konkrét téma, amit keresel, akkor sztem youtube-on is találsz videókat.

2010. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezek érdekelnek : nefrológia,kardiológia(nagyon),neurológia(nagyon),sebészet és patológia.


Bocsi ,hogy nem írtam oda.

2010. ápr. 10. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag már nem nagyon vannak oktató filmek, nem forgatnak ugyanis. Tehát amiket találnál ezer éves módszerekkel dolgoznak, én is a youtube-ot javaslom az hemzseg tőlük.
2010. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán akad 1-2.Az is jó ha angol,magyar felírattal tökéletes lenne.Köszi a válaszokat de nekem a youtube nem igazán megfelelő.Am ha van még vmi tippetek csak írjatok légyszí!
2010. ápr. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!