Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemre járók!...

Orvosi egyetemre járók! Honnan tudnék letölteni orvosi dokumentum filmeket?

Figyelt kérdés

Linkeket, jó válaszokat kérnék..

Az is jó ha angol..Magyar felírattal tökéletes lenne.

Konkrétan ezek érdekelnek : nefrológia,kardiológia(nagyon),neurológia(nagyon),sebészet és patológia.

Ha bárki tudna segíteni írjon kérem!


2010. ápr. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosin nem filmeket nézünk, hanem igazi embereket:D

Nem hiszem, hogy találsz ilyen filmeket. Inkább könyveket meg atlaszokat.

2010. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom tudom.Én még nem járok egyetemre csak nagyon érdekel.:)
2010. ápr. 14. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosira készülsz?:)


Mindentudás egyetemén vannak jó előadások, igaz azok nem olyan filmek, mint amilyenre (szerintem) te gondolsz.

De itt egy link: [link]


Illetve itt találsz néhány videót, ez sem a legjobb, mert gondolom te "élő"-re gondoltál, ahol igazi embereket/szerveket mutatnak, de azért talán vmire jó:

[link]


Ha képeket szeretnél nézegetni, akkor Sobotta atlaszt keress (biztosan le tudod tölteni ingyen torrent oldalakról), illetve Yokochi atlaszt (ez fényképes:).


Még egy (ez inkább tanuláshoz jó, de van egy két jó kép és videó is):

[link]

2010. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Váo!Köszönöm az utolsónak!!!Sokat segítettél!!!Am inkább csak álom ez az orvosi egyetem mert rengeteg pont kell,hogy bejuss.De nem adom fel,ahogy az álmokat sem szabad!:)
2010. ápr. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!