Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen olyan OKJ felnőttképzés...

Milyen olyan OKJ felnőttképzési tanfolyam van aminek van is értelme, el lehet vele utána helyezkedni pályakezdőként, természetesen szakmán belül?

Figyelt kérdés
Valamint fizetésben sem minimálbér?

2016. máj. 25. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Googlebe beírod a hozzád legközelebb eső megyeszékhely vagy nagyobb város nevét, és mellé írod, hogy: szakképzési centrum.
2016. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy vagy lány?
2016. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

De egyébként alkalmazottként sehol nem lehet kiemelkedően keresni, olyan szakmában pedig ahol lehet illetve könnyű vállalkozni, azoknak megy jól, akik értik/szeretik az adott szakmát... Azok akik így választanak, hogy miből lehet jól keresni, az ilyenek mindig pofára esnek...

Bármivel lehet jól keresni, ha azt szereted... Ha pedig csak elvégzed, mert épp az a divat/felkapott, de egyáltalán nem érdekel, akkor csak 1 + papírdarab...


Egyik legjobb haverom okj takarító, 3 éve kezdte egyedül vállalkozóként, most 20 alkalmazottja van...

Én asztalos vagyok, antiknak tűnő bútorokat csinálok, amiket a kapcsolataim angliában értékesítenek...

Húgom vizuális kommunikáció diplomával rendelkezik, azt se tudja, miért választotta ezt a szakot, gyárban dolgozik és minimálbért keres...

2016. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi érdekel?
2016. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amelyik ismerősöm még fiatal (2-3 éve végeztek) és jól keres szakmával, az vagy villanyszerelő vagy pincér. Elég sok ismerősöm van aki ezeket végezte, és többen külföldön szakítanak vele jó pénzeket, de itthon pesten is jól keresnek.
2016. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vadgazda, webprogramozó és pék végzettségem van ha ez számít, de eddig sokra nem mentem velük...
2016. máj. 25. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:

ebből mindből lehetnél akár milliomos is, ha érdekelnének... de ezek szerint csak azért csináltad meg őket, mert nem maga a szakma vonzott, hanem azt hitted, hogy majd azzal elérsz valamit... aztán kiderült, hogy nincs hozzá tehetséged...

Előbb találd ki mi érdekel... én is előbb voltam 10 évet pincér mire rájöttem, hogy asztalos akarok lenni.

2016. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 mutass már 1 milliomos vadgazdát vagy péket?


webprogramozó meg csak a nevében programozó. van egy érésem, hogy azt se tudja a kérdező mi az a php, vagy hogy épül fel...jól csengő tanfolyam, ami eladhatatlan.

2016. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De tudom mi a php, nem azzal van a gond, csak az oop és az mvc szemlélet amit nem sajátítottam el olyan szinten, amit egy webstúdió megkövetel. Azért nem kell általánosítani jó?... nem jól esik
2016. máj. 27. 07:13
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Van itt a faluban egy srác, vadgazda végzettség, vadászengedély, közeli erdő mellett 40 kaptár, saját vadhús elősször mozgó bolt, majd nyitott egy rendes húsboltot..

Pékséggel bárhol meg lehet élni, ha megszerzel egy jó forgalmas helyen lévő üzlethelységet egy pékséggel, megvagy egy életre...

Webfejlesztőként meg aki nem tud érvényesülni, az nem webfejlesztő... Annak csak van egy papírja, amihez nem ért...

Fiatalon vállalkozólént van millió pályázat lehetőség...

2016. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!