A Győri Révai Gimi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7.-osztályos vagyok és igazából még nincs elképzelésem hova menjek továbbtanulni! Egy ötletem lenne csak nem tudom képes lennék-e rá! Arra gondoltam hogy felvételiznék a Révai Gimnáziumba és onnan pedig elmennék a Budapesti Színház- és Filmművészeti Egyetemre!

4,2 körüli az átlagom! (kevesebb biztos nem) minden tantárgy úgy ahogy megy kivétel 2 db a fizika és a töri! Aki esetleg a Révaiba jár az megtudná mondani hogy lenne-e esélyem a gimibe!?

Ui.: értelmes válaszokat légyszi! ;)



2016. máj. 26. 20:20
 1/3 anonim válasza:
Szia :) én nem a révaiba járok de nagyon sokat tudok róla több barátom és családtagok is jár/t oda... Igazából teljes mértékben a felvételitőp függ hogy felvesznek e ha azt jól megírod bent vagy viszont szerintem a 4,5-ős átlagot úgy elvárják... Viszont amit még tudni kell hogy nagyon hajtós suli és csak azoknak ajánlom akik nagyon szeretnek tanulni vagy tényleg nagyon okosak mert különben ki lehet nyiffani... Nagyon jó suli de hihetetlenül kemény. Szóval a mi isztálxunkból is csak kitűnőnek vettek fék ez persze változó és tényleg a felvételitől függ... Én azt mondom ha bírod a strapát és szeretsz tanulni akkor neked való viszont ott tényleg csak az átlagnál jobb képeségű gyerekeknek ajánlott lehet érdemes lenne könnyebbeket is nézegetni de EU te rajtad áll:) írj ha bármi kérdésed van :)
2016. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán felvennének, de csak akkor, ha jól írod meg a felvételit, meg majd nyolcadik első félévben kicsit összekapod magad.

Az iskola egyáltalán nem olyan hajtós, mint mondják, persze azért tanulni kell. Napi 1-1,5 óra tanulással simán ellehetsz, persze vannak nehezebb napok, amikor éjfélig pislogsz a könyv/füzet felett.

2016. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat :) 1. válaszoló igen lenne még kérdésem majd írok privátba :) esetleg arra lenne válasz hogy ha koleszos leszek akkor itt is tudok tanulni?
2016. máj. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!