Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diplomás ápolónak készülök,...

Diplomás ápolónak készülök, de nem tudom melyik iskolát válasszam. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A szegedin, a debrecenin (nyíregyházin) és a gyulain gondolkozom - Pécs túl messze van, Budapest meg nem nekem való. A Szent István Egyetem gyulai kara azért szimpatikus, mert kevesebb embert vesznek fel, ebből kifolyólag pedig családiasabb lehet, ugyanakkor még nem sikerült olyannal találkoznom, aki tudna véleményt alkotni róla, esetleg a másik két említett iskolához hasonlítani.

A szegediről és a nyíregyháziról jókat hallottam/olvastam, viszont melyik a jobb közülük?



2016. máj. 27. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy irtad hogy Pecs ki van zarva de aki esetleg azon gondolkozna hogy Pecsre menjen semmikeppen sem ajanlom. Egy terrorhazhoz tudnam hasonlitani az itteni kepzest. 60an kezdtunk anno apolok, igy harmadev elejere maradtunk huszan (bukottakkal egyutt!!) Van olyan ev hogy egy szem apolo kap diplomat. A vezetoseg idiota rossz az egesz orarend szervezes... semmikepp sem ajanlom.
2016. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szegedin van rengeteg ismerősöm, jókat hallottam róla én is.

Van valami konkrét kérdésed?

2016. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. ápr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!