Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha színész vagy szinkronszínés...

Ha színész vagy szinkronszínész szeretnék lenni ahoz milyen iskolába kell mennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1, Milyen iskolába kell mennem??

2, Hányas átlag kell ahoz?

3, Menyire befolyásoja a 7. és az egész iskolai éveket?

4, Német vagy angol nyelv kell hozzá?

5, Szerintetek jó szakma az?

6, Tévébe vagy színházbe érdemes játszani vagy mindkettő helyen lehet?


Bocsii a sok kérdésért de nem vagyok vele tisztába + még nem jutott az eszembe az összes xDDD


2016. máj. 30. 15:46
 1/4 anonim válasza:
Azt hiszem média szak, én is arra mentem volna szerkesztőnek, de sajna pont nem arra jutottam be.Nyelveket nem hiszem, mert a szinkronná csak fel kell olvasni egy-már lefordított- szöveget.Érdemes elmenni, hiszen előbb láthatsz filmeket ha te szinkronizálod őket.Színház értelmetlen, mivel ott alapből magyarul adják elő.A gimibe kellesz főként jeleskedj.
2016. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szent laszlo:

4.6 feletti atlag

Jo suli jo kozosseggel

Erzsebetvarosi:

3.8-4.0 feletti atlag

Kevesbe eros de amit te szeretnel tanulni azt erosen nyomatjak

Weoros sandor:

3.5-4.0 feletti

Ez a leggyengebb de itt is eleg eros a szineszet

Minden iskolaban nezik a hetedikes bizonyitvanyt!

Tanulnod kell nyelvet persze! Dak ugy van hogy van egy hozott nyleved amit eddig is tanultal es melle kapsz egy masikat. Amugy magahoz a munkahoz nem szukseges.

2016. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az Erzsebet varosi az hol talalhato?? Melyik varosba??


Talan meg ez lenne jo nekem.. :)

2016. máj. 30. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja mar meg van Budapesten de csak ott van szineszeti suli??
2016. máj. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!