Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szinkronszínészek! Hogy...

Szinkronszínészek! Hogy jutottatok el odáig ahol most vagytok? Hány évesen kezdtétek? Végeztetek tanfolyamokat? Ha végeztetek, melyikeket tudnátok ajánlani? Volt protekciótok? Meg úgy egyáltalán, mik a személyes tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szinkronszínész lenni, de nem tudom hogyan lehetnék az (14 éves vagyok). Gondoltam esetleg szinkronszínészképzőkre, de nem tudom, hogy van-e értelmük, ahogy azt sem, hogy utánuk mit kezdenék magammal. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Miféle történeteket tudtok megosztani velem? :)

2013. jún. 24. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont hajnal fel 3-kor jutott eszedbe? :D

A szinkronszineszek altalaban szineszek, es mellette szinkronizalnak. Mindenki, mindenkinek a rokona ott, kivulallokent szinte eselytelen bekerulni. (kiveve persze 2 mondatos szerepre) A fizetes is eleg gyenge, ma mar csak a regi, megszokott, ismert hangokat fizetik meg. Elegge haldoklo iparag ez, egy eletet nem lehet ra tervezni, azt javaslom keress b tervet. (meg nagyon fiatal vagy, fogsz talalni kereses nelkul is)

Egyebkent egyaltalan nem konnyu (habar a szineszek elegge lenezik a szinkronosokat) probalgasd otthon a kedvenc jeleneteiddel.

2013. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) (Ami az időpontos megjegyzésedet illeti, nem tudtam aludni a fülledt melegtől, ami a lakásunkban volt. :D)

Egyébként nekem is az a nagy vágyam, hogy színész legyek. Csak szeretnék valahogy komolyabban is belekeveredni ebbe a világba, és ez egy jó lehetőségnek tűnt.

2013. jún. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!