Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ingyenes német programo...

Milyen ingyenes német programot ajánlotok, amin tudok németül tanulni? (nem nyelvvizsgához kell) 13 éves vagyok, hat éve tanulok németül, és minden évben eddig ötös voltam, szinte csak ötös jegyekkel.

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:34
 1/2 anonim válasza:
A [link] -ot tudom ajánlani, sok ingyenes online kurzusuk van, elég változatosak. Ingyen szerintem csak ilyen internetest fogsz tudni találni. Esetleg ha nagyobb városban laksz, találhatsz német nyelvű klubokat, akik összejárnak hetente, kéthetente németül beszélgetni (ilyen helyeken többnyire csak jelképes összegű "tagdíj" van).
2010. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nemtudom miért kell ehhez a számítógép.... vegyél német regényt, amit olvastál már magyarul.
2010. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!