Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing,...

Kereskedelem és marketing, vagy gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés
Ez a két gazdasági szak jött szóba nálam, a részletekbe nem mennék bele. Melyik Budapesti egyetemet ajánljátok, ahol ezek a szakok megtalálhatóak? Véleményem az adott szakról? Érdemes mesterre menni utana? Minden erdekel ezekkel kapcsolatban! Elore is koszonom!
2016. jún. 1. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a gazdment ajánlom. Összetettebb tudást ad és ráépíthetsz például marketing mestert vagy akár marketing szakirányt is vehetsz fel (gondolom ez érdekel).


Én szeretem. Azért választottam, mert vállalatoknál szeretnék elhelyezkedni. Gazdmen diplomával több lehetőség van, hiszen nem csak egy területre összpontosul, hanem szinte bárhol megállod a helyed a vállalaton belül.


Érdemes mesterre menni, mert sajnos manapság sok alapszakos gazdasági diplomás mozog a piacon és azzal előnyre teszel szert.

2016. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!