Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az lenne a kerdesem hogy a...

Timaresztike kérdése:

Az lenne a kerdesem hogy a pontok szamitasanal a nyelvvizsgaval egyutt kell elerni a 280 pontot es csak 280 pont utan jonnek hozza a plusz pontok mint pl az uszas ilyesmik vagy a sport? vagy a nyelvvizsga is csak 280 pont utan szamit?

Figyelt kérdés
erettsegi, nyelvvizsga, plusz pontok

2016. jún. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kedvező irányba változtatták, és már beleszámít a nyelvvizsga is.:) De nézd meg szerintem a pontszámító kalkulátorral a felvi.hu-n.
2016. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden többletpont számítható bele a 280 pontba, de a nyelvvizsga éppen ilyen (ilyen még az emelt szintű érettségire és az OKJ képzésekre kapható többletpont, más semmi), úgyhogy szerencséd van:)
2016. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

es ez tuti hogy igy van most is?

mert mindenki mast mondd es nagyon nehez megtudni hogy mi is valojaban az igazsag?!

2016. jún. 2. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nézd, a felvi szerint így van. (Mert ÉN megnéztem HELYETTED a vonatkozó fejezetet a felvételi tájékoztatóból - mondjuk csak bruttó 15 mp-ebe került.) De ha nem hiszed, hívd fel az ügyfélszolgálatukat és kérdezd meg tőlük! Nagyon kedvesek és segítőkészek.
2016. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!