Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy ment a biológia emelt...

Hogy ment a biológia emelt szintű szóbeli?

Figyelt kérdés
Mit húztatok? Ha bele kell kérdezniük, de a kérdésre el tudom mondani a választ illetve ha szinte ùgy kell kihùzniuk, mert annyira megijedtem, de vègül sikerült kinyögnöm, vonnak le pontot?

2016. jún. 4. 12:14
 1/3 AlinaHella ***** válasza:
Én még nem voltam, de úgy tudom, hogy mindkét résznél 5-5 pontot ér az előadásmód, úgyhogy vonhatnak le. Ha csak kihagysz egy-két dolgot, akkor nem hiszem, de ha nem tudtad felépíteni, és nekik kell folyamatosan segíteni a kérdésekkel, akkor biztosan.
2016. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt, hogy elmondtam, amit akartam, szerintem összeszedett volt, csak kihagytam dolgokat, illetve arra kèrtek nèha, hogy pontosìtsak dolgokat.
2016. jún. 5. 11:34
 3/3 csingilingg84 ***** válasza:

Én pénteken voltam szóbelin:

A feladat -> az emberi vese

B feladat -> a légszennyezés ára

18L

2016. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!